Про проект

"Hello Сraft. UA!" — це проект із розвитку спільноти українських ремісників, які опинилися поза межами країни. Його хедлайнеркою є талановита майстриня Надія Трифонова. Вона вміє в'язати, шити і плести та організувала в Українському домі міста Клуж-Напока (Румунія) майстерню для українських переселенок. Щотижня Надія об'єднувала жінок у творче коло та допомагала їм вдосконалювати свою майстерність. Разом вони створили теплі речі для українських воїнів та відправили кілька великих партій на Схід України.


Ініціаторкою проекту 'Hello Craft. UA’ стала Юлія Голоднікова, яка працювала волонтеркою в

Українському Домі та захопилася роботами Надії Трифонової і Людмили Лебідь (бісероплетіння). Ці три майстрині своєї справи готові ділитися професійним досвідом та знаннями з тими, хто хоче монетизувати власне хобі та знайти покупців для своїх творчих продуктів. 'Hello Craft.UA!' — відповідь на руйнівні події війни в Україні та світі, щоб зберегти людський капітал і допомогти українським мейкерам стати на ноги і почуватися впевненіше.


Проект має каталог мейкерів, які працюють у різних техніках в'язання, бісероплетіння, макраме й не тільки. Ми хочемо, щоби люди, закохані в хендмейд, могли знайти свою річ, або замовити у майстрів той виріб, який додає у життя трохи більше радощів. А для майстринь, котрі шукають покупців своєї продукції — зустріти поціновувачів їхніх талантів. Команда проекту вірить у те, що майстрині-в'язальниці, які опинилися за межами рідної країни, можуть об'єднатися, щоб продовжити створювати хендмейд-роботи та надихати інших вчитися і зростати.


Для тих, хто лише починає і для тих, хто вже має портфоліо творчих робіт, проект 'Hello Craft. UA’ пропонує майстер-класи в Українському домі та онлайн, навчальну веб-платформу, яка буде корисним джерелом інформації, та консультації з професійними майстрами. Відтепер українкам, що перебувають у різних містах, буде зручно навчатися та спілкуватися, а також обмінюватися досвідом у питаннях просування своїх продуктів.


Агов, поціновувачі крафтових продуктів! Давайте знайомитися з талантами України!


Заходьте на сторінку проекту, читайте новини, розглядайте, що ми робимо, відвідуйте наші

майстер-класи! Ми станемо джерелом натхнення для всіх, кого цікавить філософія крафт-дизайну та еко-культура.


Команда проекту 'Hello Craft. UA’ щиро дякує за підтримку проекту Fundatia Heks/Eper Romania!

Продукти HelloCraft.UA!
Комунікаційний дизайн:
для фрілансерів, креативних підприємців, локальних брендів, соціальних стартапів
В'язані речі:
для поціновувачів авторського дизайну, для тих, хто шанує якість та екологічність одягу та інвестує в home design
Навчальні курси:
для жінок, які мають хобі та хочуть його монетизувати;
для жінок, які займаються рукоділлям та хочуть перейти на більш професійний рівень;
для жінок, які вдосконалюють себе
Розвиваємо креативне лідерство жінок
HelloCraft.UA! TALKS
Ініціатива українських мейкерів HelloCraft.UA! запрошує до серії зустрічей з креативними підприємцями, які опинилися в різних куточках світу.
У першому випуску програми Надія Тріфонова, майстриня з авторського текстилю, та Юлія Голоднікова, продюсерка проекту, говорять про таке:
Творчість і бізнес: як їх поєднувати та не втратити себе?
Де шукати джерела підтримки власних ідей?
Як реагувати на критику?
Скільки коштує творчий продукт?

HelloCraft.UA!TALKS / Випуск #1. Розмова з дизайнеркою авторського текстилю Надією Тріфоновою