Практики колажування
Субота, 16:00 –18:00
Вулиця Напока, 25, Клуж
Вхід вільний
Базові техніки, робота з різними фактурами,
використання фотографій, самостійне створення колажів
Ми звикли сприймати хаос як щось негативне, виснажливе, те, що поглинає наше життя та енергію. А що, як за дві години, граючи з хаосом, ви дозволите йому вивільнити свою творчу енергію? Якщо забути про правила, проблеми і завдання, і дати собі час на задоволення творити своїми руками?
Запрошуємо опанувати нову практику творчості - колаж!
Як виглядає творчий процес?
На майстер класах ви дізнаєтеся про базові принципи колажування, як працювати
з крафтовим папіром, різати та поєднувати в композицію ваші креативні ідеї, де шукати безкоштовні фактури та фони, і як комбінувати фрагменти фотосвітлин.

Теоретична частина
На майстер-класах ми трохи заглибимося в техніки колажування та основи композиції, але переважну частину присвятимо творчим практикам.
Колажна практика
Ми будемо фотографувати та збирати колекцію кадрів, з яких ви самостійно зробите свої колажі у супроводі викладачів, які допоможуть побудувати композицію, обрати кольори та фактури.
Нові знайомства та
тепле спілкування
На майстер-класах HelloCraft.UA! завжди позитивна атмосфера спілкування і зустрічаються цікаві творчі душі, що здатні надихнути своїм талантом і життєвим досвідом.
Aндрейа Іоана Кісмасіу
Contemporary Visual Artist
Андрейа є власницею агенції Artsy Vibes. Навчалася в мистецтву, дизайну, фотографії та відео в Universitatea de Arte si Design. Працює у різних стилях Contemporary Art та виставляє свої роботи у Європейських галереях.
ПРОГРАМА КУРСУ
Ми щодня знаходимо цікаві ідеї, щоби зробити навчальний процес надихаючим
Норберт Бек
Фотограф та відеограф

Норберт є власником агенції BecNorbert.com. Його кредо: "Я завжди стверджував, що різниця між «шось» і «це щось» полягає в душі. Саме так у фотографії: всі вміють фотографувати, але фотографії вимагають душі. Окрім композиції, освітлення та постобробки, важливо впізнати індивідуальність кожного клієнта та запропонувати йому те, що йому підходить найбільше".

Як це було
Хендмейд практики проходять у просторному приміщенні
в центрі міста Клуж-Напока
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Mike
Photo by Jacob
Є питання?
Якщо у вас залишаться питання, ви можете відправити їх на адресу hellocraft.ua@gmail.com