Розвиваємо креативне лідерство жінок

"Hello Сraft. UA!" — це проект із розвитку спільноти українських ремісників, які опинилися поза межами країни. Його хедлайнеркою є талановита майстриня Надія Трифонова. Вона вміє в'язати, шити і плести та організувала в Українському домі міста Клуж-Напока (Румунія) майстерню для українських переселенок. Щотижня Надія об'єднувала жінок у творче коло та допомагала їм вдосконалювати свою майстерність. Разом вони створили теплі речі для українських воїнів та відправили кілька великих партій на Схід України.


Ініціаторкою проекту 'Hello Craft. UA’ стала Юлія Голоднікова, яка працювала волонтеркою в

Українському Домі та захопилася роботами Надії Трифонової і Людмили Лебідь (бісероплетіння). Ці три майстрині своєї справи готові ділитися професійним досвідом та знаннями з тими, хто хоче монетизувати власне хобі та знайти покупців для своїх творчих продуктів. 'Hello Craft.UA!' — відповідь на руйнівні події війни в Україні та світі, щоб зберегти людський капітал і допомогти українським мейкерам стати на ноги і почуватися впевненіше.


Проект має каталог мейкерів, які працюють у різних техніках в'язання, бісероплетіння, макраме й не тільки. Ми хочемо, щоби люди, закохані в хендмейд, могли знайти свою річ, або замовити у майстрів той виріб, який додає у життя трохи більше радощів. А для майстринь, котрі шукають покупців своєї продукції — зустріти поціновувачів їхніх талантів. Команда проекту вірить у те, що майстрині-в'язальниці, які опинилися за межами рідної країни, можуть об'єднатися, щоб продовжити створювати хендмейд-роботи та надихати інших вчитися і зростати.


Для тих, хто лише починає і для тих, хто вже має портфоліо творчих робіт, проект 'Hello Craft. UA’ пропонує майстер-класи в Українському домі та онлайн, навчальну веб-платформу, яка буде корисним джерелом інформації, та консультації з професійними майстрами. Відтепер українкам, що перебувають у різних містах, буде зручно навчатися та спілкуватися, а також обмінюватися досвідом у питаннях просування своїх продуктів.


Агов, поціновувачі крафтових продуктів! Давайте знайомитися з талантами України!


Заходьте на сторінку проекту, читайте новини, розглядайте, що ми робимо, відвідуйте наші

майстер-класи! Ми станемо джерелом натхнення для всіх, кого цікавить філософія крафт-дизайну та еко-культура.


Команда проекту 'Hello Craft. UA’ щиро дякує за підтримку проекту Fundatia Heks/Eper Romania!

Продукти HelloCraft.UA!
We assist and support our clients to develop their business rapidly and successfully
Комунікаційний дизайн:
Tell about the core of the service and upload an atmospheric photo to attract your clients.
Marketing
Tell about the core of the service and upload an atmospheric photo to attract your clients.
Landing pages
We create landing pages for products and services, simple and effective, mobile-friendly.
HelloCraft.UA! TALKS
Ініціатива українських мейкерів HelloCraft.UA! запрошує до серії зустрічей з креативними підприємцями, які опинилися в різних куточках світу.
У першому випуску програми Надія Тріфонова, майстриня з авторського текстилю, та Юлія Голоднікова, продюсерка проекту, говорять про таке:
Творчість і бізнес: як їх поєднувати та не втратити себе?
Де шукати джерела підтримки власних ідей?
Як реагувати на критику?
Скільки коштує творчий продукт?

HelloCraft.UA!TALKS / Випуск #1. Розмова з дизайнеркою авторського текстилю Надією Тріфоновою
Сайт створено завдяки фінансовій підтримці HEKS EPER/Romania